Kultúrne podujatia

Tu sa snúbi história s okamihom skla, jedinečné detaily s veľkolepými priestormi. Sme nastavení pre krásno, umenie a kultúru. Poskytneme vám noblesu, invenciu i neopakovateľnosť v interiéroch, ktoré sú historické, netradičné a fotogenické.

 

 

Prinášame Vám aj kultúrny zážitok!
ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK si dá záležať na umení a kultúre, preto sme sa rozhodli organizovať kultúrne podujatia pre Vás v podobe koncertov a aj divadelných predstavení. Naozaj sa máte na čo tešiť!

  • Koncerty
  • Divadelné predstavenia
  • Umelci

Kalendár podujatí

PLES NA ZÁMKU

25.01.2020 / 18:30

Vážené dámy a vážení páni, srdečne Vás pozývame, je tu 1. ročník podujatia PLES NA ZÁMKU! Máme pre Vás pripravený bohatý celovečerný program, už pri vstupe do zámku Vás budú vítať zlaté devy za zvukov jemnej harfy. Oficiálne otvorenie plesu privítame tradičným valčíkom profesionálnych tanečníkov. Počas servírovania vynikajúcej galavečere Vás bude sprevádzať príjemnými melódiami klavirista. Moderátorkou plesového večera bude Veronika Paulovičová a nezostane len pri jej slovách, ale Vám i zaspieva. Samuel Tomeček & Band sa postarajú o plesovú zábavu a určite roztancujú celú sálu. Známe slovenské piesne si môžete zaspievať pri ľudovej kapele a náš DJ Vám bude hrať až do rána. Ples má aj charitatívny rozmer a kto bude chcieť, môže sa zúčastniť naozajstnej dražby. Pripravená je aj bohatá tombola a vtipný fotokútik.Dress code: BLACK TIE LÍSTKY si môžete kúpiť na recepcii Palace Art Hotel Pezinok. Viac info: +421 33 79 89 000 / hotel@zamokpezinok.sk

169,00€

Rezervovať

SILVESTER na zámku

31.12.2019 / 18:30

Užite si prvý a jedinečný Silvester v ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK s priateľmi, partiou! Pochutnajte si na trojchodovej večeri, zatancujte na rytmickú REPLAY BAND. Odviažte sa a vrhnite sa do víru hazardu v casine, alebo sa zabávajte extra pózami vo Funface kútiku. Po celý čas vás bude sprevádzať programom moderátor Viktor Horján, ktorý vám možno aj oznámi výhru v bohatej tombole. Oslávte Nový rok 2020 s ohňostrojom na krásnom nádvorí zámku. Lístky zakúpite u nás na recepcii hotela. Viac info: E: hotel@zamokpezinok.sk / T: 033 / 79 89 000

od 179,00€ / osoba

Rezervovať

Večer s Karolom Duchoňom na zámku

26.01.2020 / 19:00

Nebude to len obyčajný večer, bude to večer plný hudby, známych piesní, tanca a zábavy. Príďte a zaspievajte si známe hity od slovenskej legendy Karola Duchoňa, umožníme Vám priestor si aj zatancovať v priestoroch pri bare. V programe Večer Karola Duchoňa, zaznejú najväčšie hity slovenskej legendy s najvernejšou interpretáciou, v podaní ĽUDA KURUCA, víťaza Cantilény – ceny Karola Duchoňa. Ludo Kuruc Band a jeho frontman je známy z TV hudobných relácií.

19,00€

Rezervovať

Lord NORTON a sluha JAMES na zámku

18.01.2020 / 19:00

Je pre nás potešením a poctou stáť pri obnove a znovuzrodení legendárnej komédie. Vychutnajte si nezameniteľný humor, veselé a netradičné príhody v skvelom hereckom obsadení Ľuboša Kostelného a Jozefa Vajdu, pod režisérskou taktovkou Michala Vajdičku.

od 24,00€

Rezervovať

VIANOČNÝ KONCERT - Robo OPATOVSKÝ na zámku

15.12.2019 / 19:00

Doprajte si čarovnú vianočnú atmosféru v magickom prostredí ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK. Nalaďte sa čistým precíteným hlasom Roba Opatovského, ktorý je ako pokojný prúd pohody. V nádhernej Zlatej sále Kataríny Pálffy si môžete 15. decembra vychutnať výber z jeho balád a zažiť energiu hudby. V plameňoch vianočných sviečok sa budú odrážať krištáľové lustre sály. Len desať dní do najkrajších sviatkov roka si vypočujte najznámejšie skladby Keď muž miluje ženu, Natália, Hovorila po španielsky, ...v akustickom prevedení. Priďte sa vianočne naladiť do novootvoreného 800 ročného zámku v Pezinku.

od 19,00€

Rezervovať

MARCELA LAIFEROVÁ na zámku

8.12.2019 / 19:00

ŽIŤ ZA TO STÁLO! Vypočujte si koncert Marcely Laiferovej v krásnej Zlatej sále Kataríny Pálffy, v ktorej bolo kedysi nahrávacie štúdio OPUS a užite si zámockú atmosféru v novootvorenom 800ročnom zámku v Pezinku. Koncert si budete môcť vychutnať 8.decembra 2019 v Šimák Zámok Pezinok.

od 19,00€

Rezervovať

Vianočné dni na zámku

6.-8.12.2019

Priatelia, príďte si s nami užiť vianočnú atmosféru na prvé zámocké vianočné dní, ktoré sa budú konať v dňoch 6.- 8.decembra na nádvorí zámku. Naše nádvorie zámku sa zmení na malé vianočné mestečko, kde nebude chýbať vianočný stromček, vôňa vareného vína a punču, skvelé jedlo, atmosféru dotvoria aj tradičné vianočné koledy a stánky, v ktorých nájdete krásne výrobky. Môžete sa tešiť aj na sprievodný program s Mikulášom pre deti, folklórnu skupinu a pre Vás dospelých budú otvorené naše zámocké pivnice.

Degustácia rumov na zámku

6.12.2019 / 18:00

Riadenú degustáciu 5 rumov z Madagaskaru, Dominikánskej republiky, Portorika a iných ďalších krajín si budete môcť vychutnať priamo v Palace lounge v Šimák Zámok Pezinok už 6.decembra! Ochutnávka s výkladom bude od rumového ambasadora Michala Hajského. Obmedzená kapacita - 24 miest Cena - 39€ / osoba (V cene je zahrnuté mini občerstvenie, ktoré sa kombinuje s rumami ako je čokoláda a ovocie.) •Rezervácie: E: hotel@zamokpezinok.sk / T: +421 33 / 79 89 000

39,00€

Rezervovať

OCKO show one man - R.Pomajbo

2.12.2019 / 19:00

Celosvetovo úspešná divadelná komédia. Ako sa dá zvládnuť rodinný život s humorom? Pripravte si vreckovky, pretože budete plakať od smiechu aj dojatia. Svetovo úspešná divadelná komédia OCKO je humornou spoveďou novopečeného otca, v ktorej zistite, že v tom rozhodne nie ste sami.

od 19,00€

Rezervovať

Feel the Roma Music - M.Čekovský na zámku

18.11.2019 / 19:00

Na koncerte zažijete majstrovské umenie hudobných virtuózov ako Marián Čekovský, Ján Berky Mrenica, Marco Pillo, Michal Bugala, Janczi Rigo. Pri ich majstrovských výkonoch pocítite až zimomriavky, ktoré dokážu sprostredkovať na svojich hudobných nástrojoch počas vystúpenia v Zlatej sále Kataríny Palffy v 800ročnom novootvorenom zámku v Pezinku.

od 24,00€

Rezervovať