Zámocká viecha

V štýlovom prostredí pripravujeme jednoduché, klasické jedlá vynikajúcej kvality. Poctivá domáca kuchyňa nadväzuje na tradíciu typických lahôdok minulých čias. S rešpektom ku spracovaniu čerstvých lokálnych surovín a v pohodovej atmosfére.

13

 

Nájdete tu jednoduché stolovanie pre stretnutia s priateľmi a jedlá doplnené vínami tunajšej ponuky. Akoby ste ani neboli na zámku a v centre mesta. Stačí len vojsť a získa si vás rodinná atmosféra, uvoľnenie, radosť z príjemných chvíľ. To všetko pod stredovekými klenbami, kde v horúcom lete zažijete naozajstný chládok.

Každý pracovný deň(PO-PIA) podávame počas celého dňa v Zámockej vieche denný špeciál, ktorý si môžete pozrieť na nižšie uvedenom webe.

 

 

Menu, nápojový lístok a viac info nájdete:

www.zamockaviecha.sk

 

Rezervácia

Pre rezerváciu stola nám zavolajte alebo vyplňte nasledovný formulár.
Rezerváciu vykonajte minimálne 24 hodín vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Fotogaléria

Zámocká viecha
Zámocká viecha
Zámocká viecha
Zámocká viecha
Zámocká viecha
Zámocká viecha
Zámocká viecha
Zámocká viecha
Zámocká viecha
Zámocká viecha
Zámocká viecha
Zámocká viecha

Pobytové balíčky

Vyberte si z našich pobytových balíčkov.

Kačacie hody na zámku

JESEŇ 2023

Zažite tradične kačacie hody na zámku v Pezinku. Vychutnajte si v tomto typickom jesennom období skvelú upečenú kačicu, domáce lokše a k tomu víno zo zámockého vinárstva, ktoré vyhralo ocenenie Vinárstvo roka. Doprajte si s rodinou alebo kolegami tradične kačacie hodovanie na zámku v tradičnej slovenskej vieche alebo v zámockým pivniciach aj s degustáciou vín.

Slovenská ľudová kuchyňa

V domácom štýlovom prostredí pripravujeme spoľahlivé, overené jedlá z čerstvých surovín. Klasické i jednoduché a nové, čo vám zachutia každý deň. Príďte a stretnite sa s priateľmi, ako za starých čias, v pohodovej a príjemnej atmosfére pod klenbami.

Prihláste sa na odber noviniek

Zadajte emailovú adresu a budeme Vás informovať o najnovších akciách, novinkách a podujatiach.