Pobytové balíčky

Vyberte si z našich pobytových balíčkov.

Draci na zámku

22.-23.08.2020

Strávte rozprávkový víkendový pobyt u nás s celou rodinou! V tom prípade bude mať lístky na podujatie ZDARMA! Počas tohto víkendu ťa do úplne iného sveta prenesú pouliční artisti, stredoveký cirkus, princezné, rytieri a hlavne draci. Nepredstaviteľné tvory Dračieho kráľovstva, celodenný program a bezplatné aktivity pre deti si užiješ u nás. Príďte zažiť rozprávkovú výpravu za záchranou princeznej a celého kráľovstva.

10€/osoba

Rezervovať

Svetová DOVOLENKA na Slovensku

LETO 2020

Dovolenka na Slovensku - DOBRÝ NÁPAD! Doprajte si dovolenku trochu inak! Ponúkame vám letnú dovolenku 2020 plnú oddychu, pohodlia a príjemných aktivít v Malých Karpatoch, ktoré vám ponúkneme priamo my alebo nájdete v blízkom okolí.

Zámocké VINOBRANIE

18.-20.09.2020

Zažite víkendový pobyt počas Zámockého vinobrania u nás, v dňoch 18. až 19.septembra 2020. Naše Zámocké vinárstvo pre vás pripraví tradičný burčiak a nebudú chýbať ani naše vína. Otvorené 800-ročné pivnice a prehliadky zámku budú takisto súčasťou. Môžete sa tešiť aj na tradičné remeselné stánky, živú hudbu, dobré jedlo a výbornú náladu.

od 308€ / 2 noci / 2 osoby

Rezervovať

S VÍNOM priamo na zámku

2020

Preskúmajte tajomstvá vína a to priamo na zámku. Dozviete sa všetko potrebné o histórii vína až po súčastnú výrobu, ktorú vám aj ukážeme priamo v 800ročných pivniciach zámku. Pri degustácii vín so someliérom budete môcť ochutnať vína, vyrobené priamo pod zámkom.

143€ / 1 noc / 2 osoby

Viac informácií

Potešte svojich blízkých DARČEKOVOU POUKÁŽKOU

2020

Darujte ,,zážitok´´ svojim blízkym a spravte im radosť. Venujte im DARČEKOVÚ POUKÁŽKU aby si užili služby na zámku. Zakúpený voucher môžete použiť na všetky hotelové služby (hotel, wellness, reštaurácie, vinárstvo..)

od 50€

Rezervovať

Zažite pravú romantiku na zámku

2020

Vyskúšajte si romantiku na zámku a k tomu exkluzívne služby. Po týchto chodbách chodili stredovekí rytieri i grófi. Dni, ktoré patria iba vám dvom, začnite kávovým rituálom. Nalaďte sa skvostnými vínami Zámockého vinárstva a užívajte si nádheru priestorov i súkromie bývania. Štvorchodová večera je doslova zážitkom. Oddychujte v kvapkách vody vo wellness, či v zámockých izbách. Aktívny pohyb si doprajte v zámockom parku alebo pri zaujímavých aktivitách v okolí.

299€ / 2 noci / 2 osoby

Viac informácií