Gastronómia

Jedinečné umenie šéfkuchára dáva nový rozmer tomu, čo sa prozaicky nazýva jedlom a pitím. Vychutnajte si lahodný zážitok dotvorený výnimočnými vínami zo ZÁMOCKÉHO VINÁRSTVA v noblesnej PALFFY RESTAURANT so slnečnou terasou na príjemné letné posedenie, pri domácich lahôdkách ZÁMOCKEJ VIECHE, či pochutinách a nápojoch na najvyššom poschodí zámku v PALACE LOUNGE.

Palffy restaurant

Čerstvé, lokálne suroviny pripravené s medzinárodnými kulinárskymi trendami sú základom pre kvalitné, výnimočné jedlo. Špeciality servírujeme s noblesou, v elegantnej reštaurácii a pre hosťa je prémiová gastronómia naozajstným zážitkom.

Čítať viac

Zámocká viecha

V štýlovom prostredí pripravujeme jednoduché, klasické jedlá vynikajúcej kvality. Poctivá domáca kuchyňa nadväzuje na tradíciu typických lahôdok minulých čias. S rešpektom ku spracovaniu čerstvých lokálnych surovín a v pohodovej atmosfére.

Čítať viac

Exkluzívne balíčky

Vyberte si z našich exkluzívnych balíčkov.

KLAVÍRNE PIATKY v Palffy restaurant

piatok a sobota

Pravidelné KLAVÍRNE PIATKY v Palffy restaurant každý týždeň! Je nám potešením, že sa vám môžeme postarať o príjemné piatkové a sobotnajšie večery. Pri tónoch inšpiratívnej hry na klavíri si môžete vychutnať výborný drink, varené vínko alebo fantastickú gurmánsku večeru plnú zladených chutí, ktorú vám pripraví náš šéfkuchár Martin Novák. Dajte sa unášať lahodnými tónmi chutí a hudby! Budeme sa na vás tešiť!