Wellness

Samostatný luxusný svet, hlboko ukrytý v priestoroch zámku, očarí hostí atmosférou pokoja a oddychu. S vôňou byliniek v rozptýlených kvapkách vody vám prinesie harmóniu mysle a tela. Aspoň na chvíľu zabudnete na únavu, stres, či svet okolo. Vychutnávajte si umenie žiť a užívať...

Mozaika dvoch nádherných pávov stráži rozľahlý Wellness & Spa. V centrálnej časti dominuje nadštandardne veľká vírivka pre 16 relaxujúcich hostí prepojená s oddychovou zónou. V lete sa dá relaxovať na vonkajšej terase s pohodlnými ležadlami s výhľadom do neďalekého parku, kde počuť a vidieť naozajstné živé pávy. Elegantne a funkčne umiestnené sauny poskytujú potrebnú intimitu a pokoj. Nechýbajú ani zážitkové sprchy, či vyhrievané ležadlá. Už pri vstupe pocítite uvoľnenie, pohodu a príjemné teplo a vône.

wellness-cennik-1500px  

Voda

Horúca, či teplá, stále zostáva životodarná – voda. Poskytne vám relax, zábavu, utlmenie bolestí a odbúranie stresu. Ponorte sa a oddychujte.

Sauna

V tlmenom svetle horúcich kameňov, teplej pary a infra lúčov si posilníte svoju imunitu, načerpáte nové sily a nadobudnete stratenú vnútornú energiu.

Relax

Ticho prerušované iba zurčaním vody a k tomu horúce ležadlá. V oddychovej zóne si doprajte predovšetkým odpočinok a upokojujúci výhľad z terasy.

Masáž

Nechajte ruky profesionálov, aby vám poskytli úľavu od bolesti i stresu a dopriali vytúžený relax. Fyzický oddych potom poskytne pokoj vašim zmyslov.