Wellness

Mozaika dvoch pávov stráži rozľahlý Wellness & Spa. Osobitný svet, ukrytý v priestoroch zámku, očarí hostí atmosférou pokoja. Už pri vstupe pocítite uvoľnenie, pohodu a príjemné teplo. Centrálnej časti dominuje nadštandardná vírivka prepojená s oddychovou zónou. Dômyselne rozložené sauny odstránia únavu i stres. A vôňa byliniek pod rukami masérov prinesie harmóniu tela a mysle. V lete sa dá relaxovať na vonkajšej terase s pohodlnými ležadlami a výhľadom do neďalekého parku.

masáže cenník A4 final (2)

Otváracie hodiny Wellnessu
PO - PIA: 14:00 - 22:00hod.
SO - NE - Sviatok: 10:00 - 22:00hod.

VSTUP POVOLENÝ len osobám od 12 rokov. 
Osoby od 12 rokov môžu vstúpiť do priestorov Wellness & Spa len v sprievode rodičov alebo zákonného zástupcu alebo inej, avšak plnoletej sprevádzajúcej osoby a na vlastnú zodpovednosť rodiča/zák.zástupcu.
Do saunového sveta je vstup povolený od 18 rokov.

Prosíme Vás o príchod minimálne 20 minút pred začiatkom procedúry, aby ste mali dostatok času na pohodlnú registráciu a prípravu na vaše procedúry a o dodržiavanie našich storno podmienok. Zmeny alebo zrušenie rezervácie je potrebné urobiť minimálne 12 hodín pred plánovaným termínom procedúry. V prípade zrušenia procedúry v čase kratšom ako 12 hodín, Vám bude účtovaných 50% z ceny procedúry. Zmeškané termíny bez náležitého oznámenia sa musia uhradiť vo výške 100% z hodnoty objednaných služieb.

 

Rezervácia

Pre rezerváciu stola nám zavolajte alebo vyplňte nasledovný formulár.
Rezerváciu vykonajte minimálne 24 hodín vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Voda

Ponorte sa a relaxujte. Až pre 16 oddychujúcich slúži netradičná veľkorozmerná vírivka. Je v nej dosť priestoru vychutnať si silu vody. Životodarná tekutina utlmí svojim prúdom bolesti i starosti.

Sauna

Elegantne a funkčne umiestnené sauny poskytujú potrebnú intimitu a pokoj. V tlmenom svetle si vďaka horúcim kameňom, infra lúčom i horúcej pare posilníte svoju imunitu a získate nové sily. Nechýbajú ani zážitkové sprchy, či vyhrievané ležadlá.

Relax

Ticho prerušované iba zurčaním vody a k tomu príjemné ležadlá. V oddychovej zóne si doprajte predovšetkým odpočinok a upokojujúci výhľad z terasy. Zabudnite na vonkajší svet a vychutnávajte si umenie žiť.

Masáž

Nechajte ruky profesionálov, aby vám poskytli úľavu od bolesti i stresu a dopriali vytúžený relax. S našimi profesionálnymi masérmi vyskúšajte rôzne zámocké procedúry a masáže, pri ktorých si vaša telo i myseľ oddýchne...

Ošetrenia SOTHYS

V spolupráci s kozmetikou SOTHYS sme si pre vás pripravili kozmetické procedúry priamo na zámku. Určite ich nezabudnite využiť počas pobytu u nás, dokonale si oddýchnite pri omladzujúcom či Hydra ošetrení

Fotogaléria

wellness
wellness
wellness
wellness
wellness
wellness
wellness
wellness

Prihláste sa na odber noviniek

Zadajte emailovú adresu a budeme Vás informovať o najnovších akciách, novinkách a podujatiach.