Wellness

Samostatný luxusný svet, hlboko ukrytý v priestoroch zámku, očarí hostí atmosférou pokoja a oddychu. S vôňou byliniek v rozptýlených kvapkách vody vám prinesie harmóniu mysle a tela. Aspoň na chvíľu zabudnete na únavu, stres, či svet okolo. Vychutnávajte si umenie žiť a užívať...

Mozaika dvoch nádherných pávov stráži rozľahlý Wellness & Spa. V centrálnej časti dominuje nadštandardne veľká vírivka pre 16 relaxujúcich hostí prepojená s oddychovou zónou. V lete sa dá relaxovať na vonkajšej terase s pohodlnými ležadlami s výhľadom do neďalekého parku, kde počuť a vidieť naozajstné živé pávy. Elegantne a funkčne umiestnené sauny poskytujú potrebnú intimitu a pokoj. Nechýbajú ani zážitkové sprchy, či vyhrievané ležadlá. Už pri vstupe pocítite uvoľnenie, pohodu a príjemné teplo a vône.

Voda

Horúca, či teplá, stále zostáva životodarná – voda. Poskytne vám relax, zábavu, utlmenie bolestí a odbúranie stresu. Ponorte sa a oddychujte.

Sauna

V tlmenom svetle horúcich kameňov, teplej pary a infra lúčov si posilníte svoju imunitu, načerpáte nové sily a nadobudnete stratenú vnútornú energiu.

Relax

Ticho prerušované iba zurčaním vody a k tomu horúce ležadlá. V oddychovej zóne si doprajte predovšetkým odpočinok a upokojujúci výhľad z terasy.

Masáž

Nechajte ruky profesionálov, aby vám poskytli úľavu od bolesti i stresu a dopriali vytúžený relax. Fyzický oddych potom poskytne pokoj vašim zmyslov.

Exkluzívne balíčky

Vyberte si z našich exkluzívnych balíčkov.

Ženská krása

2019

Dámy, vychutnajte si umenie užívať si. Prechádzajte sa po nádvorí, pozrite sa do zrkadla v Zlatej sále. S pohárom výborného vína a dobrotami v Palffy restaurant. Vo wellness si doprajte inovatívne ošetrenie pleti Hydropeptide, hodinovú aroma masáž i s PB sérom proti pomarančovej kôre.

Romantický pobyt

2019

Vyskúšajte si romantiku na zámku a k tomu exkluzívne služby. Po týchto chodbách chodili stredovekí rytieri i grófi. Dni, ktoré patria iba vám dvom, začnite kávovým rituálom. Nalaďte sa skvostnými vínami Zámockého vinárstva a užívajte si nádheru priestorov i súkromie bývania. Štvorchodová večera je doslova zážitkom. Oddychujte v kvapkách vody vo wellness, či v perinách s husacím páperím.

Zrelaxuj a nepracuj

2019

Potrebuješ odísť, oddychovať, nemyslieť na nič, alebo si dať práve myšlienky dokopy? Zámok je výborné riešenie. Profesionál ti uvoľní telo horúcimi mušľami a v bylinkovej vôni si oddýchne myseľ...Alebo si vyvetráš hlavu na e-biku, pri čikungu, vo wellnes, či pri skvelom víne. Len nepracuj a užívaj si pohodlie a nevtieravé služby.