Wellness

Mozaika dvoch pávov stráži rozľahlý Wellness & Spa. Osobitný svet, ukrytý v priestoroch zámku, očarí hostí atmosférou pokoja. Už pri vstupe pocítite uvoľnenie, pohodu a príjemné teplo. Centrálnej časti dominuje nadštandardná vírivka prepojená s oddychovou zónou. Dômyselne rozložené sauny odstránia únavu i stres. A vôňa byliniek pod rukami masérov prinesie harmóniu tela a mysle. V lete sa dá relaxovať na vonkajšej terase s pohodlnými ležadlami a výhľadom do neďalekého parku.

 

 

wellness-cennik-1500px  

Voda

Ponorte sa a relaxujte. Až pre 16 oddychujúcich slúži netradičná veľkorozmerná vírivka. Je v nej dosť priestoru vychutnať si silu vody. Životodarná tekutina utlmí svojim prúdom bolesti i starosti.

Sauna

Elegantne a funkčne umiestnené sauny poskytujú potrebnú intimitu a pokoj. V tlmenom svetle si vďaka horúcim kameňom, infra lúčom i horúcej pare posilníte svoju imunitu a získate nové sily. Nechýbajú ani zážitkové sprchy, či vyhrievané ležadlá.

Relax

Ticho prerušované iba zurčaním vody a k tomu príjemné ležadlá. V oddychovej zóne si doprajte predovšetkým odpočinok a upokojujúci výhľad z terasy. Zabudnite na vonkajší svet a vychutnávajte si umenie žiť.

Masáž

Nechajte ruky profesionálov, aby vám poskytli úľavu od bolesti i stresu a dopriali vytúžený relax. S našimi profesionálnymi masérkami a masérmi vyskúšajte masážnu sviečku, použitie enzýmov a iné špeciality. Alebo si doprajte značkové ošetrenia tváre i inovatívne ošetrenia celého tela. Či náš Extra čas...

Exkluzívne balíčky

Vyberte si z našich exkluzívnych balíčkov.

OZNAM

Milí hostia, Vedenie Šimák Zámok Pezinok na základe výzvy premiéra SR o zodpovednom prístupe každého občana SR a odporúčaní obmedzovať zhromadžovanie sa ľudí, rozhodlo uzatvoriť do konca marca, (resp. podľa situácie) všetky prevádzky celého zámku, teda Palace Art Hotel, Palffy restaurant, Zámocká viecha, Zámocké vinárstvo a Galéria umeleckého skla. Všetky kultúrne podujatia zostávajú v predaji, poprípade Vás budeme priebežne informovať o zmene termínu. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Momentálne sa presúvajú termíny predstavenia Lord Norton & sluha James(15.03.2020) a koncert Petra Lipu(22.03.2020). V hoteli pracuje 80 zamestnancov a náš personál je pre nás najdôležitejší. Nasledovné opatrenia preto zasiahnu najmä našich zamestancov. Ak ste už zálohu vopred zaplatili, chceme vás požiadať o dohodnutie si presunu Vášho pobytu, nie pobyt stornovať. Využiť zálohu v náhradnom termíne vám ponúkame počas celého roka 2020. Zároveň by sme vás radi ubezpečili, že Šimák Zámok Pezinok prijal všetky preventívne opatrenia pre zamedzenie šírenia korona vírusu. Žiadame hostí aby sa riadili pokynmi krízového štábu SR a správali sa zodpovedne v tejto situácii. Veríme, že prijatím rozhodnutia pomôžeme znížiť nárast počtu nakazených osôb v SR a tým pomôcť k rýchlejšiemu zotaveniu ekonomiky nielen našej spoločnosti. K dispozícii pre Vás zostáva online E-SHOP Zámockého vinárstva, kde si budete môcť objednať víno na stránke www.zamockevinarstvo.sk V tejto neľahkej situácii Vám želáme hlavne veľa zdravia a tešíme sa na Vašu návštevu v blízkej budúcnosti. Ďakujeme za pochopenie! Mag.(FH) Radúz Dula, General manager