Palffy restaurant

Čerstvé, lokálne suroviny pripravené s medzinárodnými kulinárskymi trendami sú základom pre kvalitné, výnimočné jedlo. Špeciality servírujeme s noblesou, v elegantnej reštaurácii a pre hosťa je prémiová gastronómia naozajstným zážitkom.

ff  

Náš koncept prípravy jedál je založený na kombinácii čerstvých, lokálnych surovín a francúzskeho stolovania v modernom štýle. Prémiová gastronómia oslovuje kvalitným jedlom gurmánsku verejnosť i hostí. Prístup šéfkuchára je špeciálny, trochu odlišný, keď podáva malokarpatské jedlá s francúzskym nádychom. Dbá na to, aby bolo v každom okamihu na tanieri niečo aktuálne, s čím sa stretávame v tom ktorom ročnom období a lahodne spárované s vínom.

Šéfkuchár Martin Novák: „Ak prídete k nám, tak za zážitkom ako do divadla, kina, alebo na koncert. Varím zo srdca a som patriot, preto hľadám cesty, aby vznikli výborné chute z domácich surovín doladené vínom a vytvorili náš spoločný zážitok.

V prípade záujmu OSLAVY v Palffy restaurant, prosím kontakujte naše eventové oddelenie - event@zamokpezinok.sk , ktoré Vám vypracuje cenovú ponuku a pošle menu vypracované na oslavy, rodinné stretnutia, promócie, výročia, krstiny.

Menu, nápojový lístok a viac info nájdete:
www.palffyrestaurant.sk

OTVÁRACIE HODINY:
Štvrtok: 17:00 – 22:00
Piatok: 17:00 – 22:00
Sobota: 12:00 – 15:30/ obed a 17:00 – 22:00 / večerný servis
Nedeľa: 12:00 – 16:00/ obed

V Palffy restaurant dodržujeme zásady vhodného oblečenia: DRESS CODE - SMART CASUAL.
Takisto Vás chceme upozorniť, že vstup do reštaurácie na večerný servis (štvrtok/piatok/soboda) je iba s deťmi od 10 rokov.

Rezervácia

Pre rezerváciu stola nám zavolajte alebo vyplňte nasledovný formulár.
Rezerváciu vykonajte minimálne 24 hodín vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Fotogaléria

Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant

Pobytové balíčky

Vyberte si z našich pobytových balíčkov.

DEGUSTAČNÉ NOVÉ MENU od Martina Nováka v Palffy restaurant

4.novembra 2021

Už 4.novembra! Buďte prvý, ktorý ochutnáte nové menu šefkuchára Martina Nováka, držiteľa ocenenia Zlatá vidlička, a užite si pravú gurmánsku atmosféru v Palffy restaurant, ktorá získala prestížne ocenenia Najlepšia hotelová reštaurácia roka 2020 a Najlepšia nová reštaurácia roka 2020. Jedinečná príležitosť ako ochutnať až 8 degustačných chodov v jeden večer. Môžete sa tešiť na interakciu so šéfkuchárom Martinom počas večera. Ku každému z ôsmich chodov napároval zámocký someliér vína Šimák Zámok Pezinok, ktoré získali veľké ocenenia ku ktorým bude odborný výklad. Celú atmosféru večera dotvorí klavirista, ktorý bude hrať na klavíri po celý večer naživo.

99€ / osoba

Rezervovať

Palffy restaurant

OTVORENÉ

Naša hotelová reštaurácia roka 2020 - Palffy restaurant je opäť OTVORENÁ! Šéfkuchár Martin Novák si pripravil pre Vás nové a la carte menu, nové chute a nový koncept reštaurácie! Každý deň bude hrať aj klavirista naživo, ktorý dotvorí celkovú atmosféru večera. Máte sa na čo tešiť!

Prihláste sa na odber noviniek

Zadajte emailovú adresu a budeme Vás informovať o najnovších akciách, novinkách a podujatiach.