Palffy restaurant

Čerstvé, lokálne suroviny pripravené s medzinárodnými kulinárskymi trendami sú základom pre kvalitné, výnimočné jedlo. Špeciality servírujeme s noblesou, v elegantnej reštaurácii a pre hosťa je prémiová gastronómia naozajstným zážitkom.

IMG_0089 (1) Palffy restaurant získala ocenania Gurmán AWARD

Hotelová reštaurácia roka 2020, 2022 a 2023

- Najlepšia nová reštaurácia 2020

- Martin Novák - Šéfkuchár roka 2022 / 2.miesto

- Martin Novák získal dve Zlaté vidličky

 

Náš koncept prípravy jedál je založený na kombinácii čerstvých, lokálnych surovín a francúzskeho stolovania v modernom štýle. Prémiová gastronómia oslovuje kvalitným jedlom gurmánsku verejnosť i hostí. Prístup šéfkuchára je špeciálny, trochu odlišný, keď podáva malokarpatské jedlá s francúzskym nádychom. Dbá na to, aby bolo v každom okamihu na tanieri niečo aktuálne, s čím sa stretávame v tom ktorom ročnom období a lahodne spárované s vínom.

 

 

 

V prípade záujmu OSLAVY v Palffy restaurant, prosím kontakujte naše eventové oddelenie - event@zamokpezinok.sk , ktoré Vám vypracuje cenovú ponuku a pošle menu vypracované na oslavy, rodinné stretnutia, promócie, výročia, krstiny.

UZATVORENIE PALFFY RESTAURANT
Milí hostia, v prvom rade sa vám chceme veľmi pekne poďakovať za prejavenú dôveru, ktorú nám prejavujete vašou návštevou.
Veľmi nás to teší, ale...
...žiaľ, z dôvodu extrémnej vyťaženosti nášho personálu sme nútení uzavrieť Palffy restaurant od 1.júna až do odvolania.
Nakoľko sa u nás koná množstvo koncertov, svadieb a eventov rôzneho druhu, nie sme momentálne schopní zastrešiť fungovanie servisu v Reštaurácii Palffy. Naďalej si však u nás môžete naplánovať svoju oslavu alebo firemný event.
Budeme sa snažiť čo najskôr nájsť riešenie tejto vzniknutej situácie.
Veľmi pekne vám ďakujeme! Vidíme sa snáď čoskoro.

www.palffyrestaurant.sk

Rezervácia

Pre rezerváciu stola nám zavolajte alebo vyplňte nasledovný formulár.
Rezerváciu vykonajte minimálne 24 hodín vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Fotogaléria

Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant

Prihláste sa na odber noviniek

Zadajte emailovú adresu a budeme Vás informovať o najnovších akciách, novinkách a podujatiach.