Palffy restaurant

Čerstvé, lokálne suroviny pripravené s medzinárodnými kulinárskymi trendami sú základom pre kvalitné, výnimočné jedlo. Špeciality servírujeme s noblesou, v elegantnej reštaurácii a pre hosťa je prémiová gastronómia naozajstným zážitkom.

DSD07015     

Náš koncept prípravy jedál je založený na kombinácii čerstvých, lokálnych surovín a francúzskeho stolovania v modernom štýle. Prémiová gastronómia oslovuje kvalitným jedlom gurmánsku verejnosť i hostí. Prístup šéfkuchára je špeciálny, trochu odlišný, keď podáva malokarpatské jedlá s francúzskym nádychom. Dbá na to, aby bolo v každom okamihu na tanieri niečo aktuálne, s čím sa stretávame v tom ktorom ročnom období a lahodne spárované s vínom.

Šéfkuchár Martin Novák: „Ak prídete k nám, tak za zážitkom ako do divadla, kina, alebo na koncert. Varím zo srdca a som patriot, preto hľadám cesty, aby vznikli výborné chute z domácich surovín doladené vínom a vytvorili náš spoločný zážitok.


V Palffy Restaurant Vás momentálne počas celého dňa radi privítame len na skvelé dezerty našich cukrárov, nápoje, drinky barmanov a ponúkame Vám príjemné prostredie na večerné posedenie pri víne na terase s výhľadom do zámockého parku.
Každú nedeľu sa môžete tešiť na náš tradičný nedeľný brunch.

Dočastne zmenené otváracie hodiny:
Pondelok – Štvrtok : 10:00 – 12:00
Piatok - Sobota: 10:00 - 22:00
Nedeľa: 12:00 – 15:00 / BRUNCH a do 20:00 denný bar
Pre hotelových hostí sa v Palffy restaurant podávajú každý deň raňajky od 07:00 - 10:00 / víkend 7:30 - 10:30

V prípade záujmu OSLAVY v Palffy restaurant, prosím kontakujte naše eventové oddelenie - event@zamokpezinok.sk , ktoré Vám vypracuje cenovú ponuku a pošle menu vypracované na oslavy, rodinné stretnutia, promócie, výročia, krstiny.

Jedálny, nápojový lístok a vínnu kartu nájdete:

www.palffyrestaurant.sk

Rezervácia

Pre rezerváciu stola nám zavolajte alebo vyplňte nasledovný formulár.
Rezerváciu vykonajte minimálne 24 hodín vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Fotogaléria

Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant
Palffy restaurant

Pobytové balíčky

Vyberte si z našich pobytových balíčkov.

Nedeľný BRUNCH na zámku

Každú nedeľu

Prežite netradičnú nedeľu na zámku v Palffy restaurant Pezinok. Priatelia, pozývame vás na nedeľný BRUNCH, ktorý je u nás už tradíciou každú nedeľu! Nedeľa predsa patrí rodine, partnerom a priateľom. Oddýchnite si u nás pri sviatočnom nedeľnom brunchi, ktorý bude u nás tradíciou každú nedeľu! Nechajte varenie obeda na našich kuchárov a pochutnajte si na špecialitách našej kuchyne. Môžete sa aj tešiť na klasické nedeľné špeciality, ktoré nemôžu chýbať. Počas brunchu bude hrať klavirista, ktorý dotvorí atmosféru.