Pobytové balíčky

Vyberte si z našich pobytových balíčkov.

OZNAM

Milí hostia, Chceme Vám touto cestou poďakovať za podporu v tejto situácii, ďakujeme za každú jednu návštevu a využitie našich služieb od znovuotvorenia zámku po prvej vlne. Bohužiaľ, prechádzame do druhej vlny opatrení a nových nariadení. Obmedzenia nám žiaľ nepovoľujú poskytovať služby tak, ako by sme chceli a boli zvyknutí. Preto vedenie Šimák Zámok Pezinok sa rozhodlo na základe nových opatrení RúVZ SR od 15.10.2020 uzavrieť svoje prevádzky zámku do odvolania a to Palace Art Hotel, Zámocká viecha, Palffy restaurant a Galéria umelecké skla. Otvorené zostáva iba Zámocké Vinarstvo. Budeme ale veľmi radi ak nás aj v tejto dobe podporíte napríklad: Zakúpením darčekových poukazov alebo kúpou lístkov na koncerty a kultúrne podujatia na rok 2021. Alebo rezerváciou pobytu na rok 2021 alebo termínu svadby či iného eventu. V prípade záujmu, nás prosím kontaktujte na tel.č.: 033 / 79 89 000 alebo hotel@zamokpezinok.sk Chceme Vás aj požiadať, ak ste zaplatili zálohu vopred za váš pobyt/akciu, aby ste si dohodli presun na náhradný termín v roku 2021, nie pobyt/akciu stornovať. Všetky kultúrne podujatia zostávajú v predaji s náhradnými termínami. Zmeny termínov a info ohľadom vstupeniek sa dočítate v predajných sietach www.predpredaj.sk alebo www.ticketportal.sk, poprípade na našej webovej stránke www.zamokpezinok.sk -> Kalendár podujatí. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. My veríme v lepšie časy a tomu, že sa čoskoro uvidíme. Spolu to opäť zvládneme. Dovtedy Vám prajeme hlavne veľa zdravia! Tím Šimák Zámok Pezinok

Potešte svojich blízkých DARČEKOVOU POUKÁŽKOU

2020

Darujte ,,zážitok´´ svojim blízkym a spravte im radosť. Venujte im DARČEKOVÚ POUKÁŽKU aby si užili služby na zámku. Zakúpený voucher môžete použiť na všetky hotelové služby (hotel, wellness, reštaurácie, vinárstvo..)

od 50€

Rezervovať

Zámocké vinárstvo E-SHOP

Ochutnajte naše víno zo Zámockého vinárstva. Teraz si ho môžete objednať so zľavou až do 20%. Všetky vína z našej produkcie Zámockého vinárstva sú vyrábané pod taktovkou skúseného enológa Romana Janouška a sú vyrábané z našich viníc.

JAR na zámku

2021

Užite si prvé jarné dni na zámku. Doprajte si pobyt u nás, pripravili sme pre vás zľavy 15% až 20% na ubytovanie aby ste si mohli dopriať viac dní v Malých Karpatoch a u nás na zámku. Doprajte si jarnú dovolenku plnú oddychu, pohodlia a príjemných aktivít v Malých Karpatoch, ktoré vám ponúkneme priamo my alebo nájdete v blízkom okolí.

S VÍNOM priamo na zámku

2021

Preskúmajte tajomstvá vína a to priamo na zámku. Dozviete sa všetko potrebné o histórii vína až po súčastnú výrobu, ktorú vám aj ukážeme priamo v 800ročných pivniciach zámku. Pri degustácii vín so someliérom budete môcť ochutnať vína, vyrobené priamo pod zámkom.

143€ / 1 noc / 2 osoby

Viac informácií

Zažite pravú romantiku na zámku

2021

Vyskúšajte si romantiku na zámku a k tomu exkluzívne služby. Dni, ktoré patria iba vám dvom, začnite masážou. Nalaďte sa skvostnými vínami Zámockého vinárstva a užívajte si nádheru priestorov i súkromie bývania. Trojchodovú večeru si vychutnajte v našej reštaurácii vo výnimočnej miestnosti. Oddychujte v kvapkách vody vo wellness alebo saunách, či v zámockých izbách. Aktívny pohyb si doprajte v zámockom parku alebo pri zaujímavých aktivitách v okolí.

od 319€ / 2 noci / 2 osoby

Viac informácií

Zámok

Pôvodne vodný hrad bol v 13. storočí sídlom veľmožov zo Svätého Jura a Pezinka. O osemsto rokov obnovený zámok otvára svoje brány. Štefan, z rodu Šimákovcov, tu vybudoval vinárstvo, hotel a expozície vína, skla i rodiny Pálffy.

Čítať viac

Ubytovanie

PALACE ART HOTEL PEZINOK v boutique štandarde ponúka noblesnú atmosféru i exkluzívne služby v 48 izbách a apartmánoch. Očarí vás vstup na recepciu i do gastronomickej svätyne REŠTAURÁCIA PÁLFFY. Pohodlie a ticho je zaručené v každej z izieb, v ktorých je dovedna 120 lôžok.

Čítať viac

Gastronómia

Čerstvé, lokálne suroviny pripravené s medzinárodnými skúsenosťami šéfkuchára sú základom pre kvalitné, výnimočné jedlo. Špeciality sú servírované s noblesou, v elegantnej reštaurácii a pre hosťa sú naozajstným zážitkom.

Čítať viac

Wellness & SPA

Samostatný luxusný svet, hlboko ukrytý v priestoroch zámku, očarí hostí atmosférou pokoja a oddychu. S vôňou byliniek v rozptýlených kvapkách vody vám prinesie harmóniu mysle a tela. Aspoň na chvíľu zabudnete na únavu, stres, či svet okolo. Vychutnávajte si umenie žiť a užívať...

Čítať viac

Naše izby


Dvojlôžková izba PREMIERE

Súkromie izby sa snúbi s príjemným, účelnosť zariadenia s pohodlím...

Detail izby

Dvojlôžková izba PALACE

Luxus priestoru a pohľady z okna do zámockého parku sú výhodami tejto priestrannej izby...

Detail izby

JUNIOR SUITE

Výborné riešenie pre oddych a pohodu s oknami do parku...

Detail izby

TOWER SUITE

Zámocká veža poskytuje nielen exkluzívne bývanie, ale aj nádherné výhľady...

Detail izby

ROYAL APARTMENT

Najlepšie izby na zámku boli vždy pripravené pre kráľa. Vychutnajte si nádherné chvíle...

Detail izby

Pobytové balíčky

Vyberte si z našich pobytových balíčkov.

Viac informácií