Pobytové balíčky

Vyberte si z našich pobytových balíčkov.

Halloween na zámku

30.10. - 01.11.2021

Priatelia, pripravili sme si pre vás program na Halloweenský víkend u nás na zámockom nádvorí. Môžete sa tešiť na hudobný aj detský program, kapely, dobré jedlo a výbornú náladu. Nebude chýbať stánok s vareným vínom, kapustnicou a pod. Otvorené pre vás budú aj 800ročné pivnice v Zámockom vinárstve, kde môžete ochutnať naše vína. Počas dňa budú prebiehať aj prehliadky zámku. Program a viac info: https://bit.ly/3E2gqPE

VSTUP FREE

Rezervovať

DEGUSTAČNÉ NOVÉ MENU od Martina Nováka v Palffy restaurant

4.novembra 2021

Už 4.novembra! Buďte prvý, ktorý ochutnáte nové menu šefkuchára Martina Nováka, držiteľa ocenenia Zlatá vidlička, a užite si pravú gurmánsku atmosféru v Palffy restaurant, ktorá získala prestížne ocenenia Najlepšia hotelová reštaurácia roka 2020 a Najlepšia nová reštaurácia roka 2020. Jedinečná príležitosť ako ochutnať až 8 degustačných chodov v jeden večer. Môžete sa tešiť na interakciu so šéfkuchárom Martinom počas večera. Ku každému z ôsmich chodov napároval zámocký someliér vína Šimák Zámok Pezinok, ktoré získali veľké ocenenia ku ktorým bude odborný výklad. Celú atmosféru večera dotvorí klavirista, ktorý bude hrať na klavíri po celý večer naživo.

99€ / osoba

Rezervovať

OTP

od 27.09.2021

Palace Art Hotel Pezinok bude od 27.septembra 2021 poskytovať služby svojim hosťom v režime OTP. Naše služby budú môcť využívať očkovaní, testovaní hostia a hostia s prekonaným COVID-19. Prosím, pri návšteve si pripravte doklad. Ďakujeme za pochopenie

JESEŇ na zámku

2021

Predĺžili sme pre vás zľavy na ubytovanie aby ste si mohli dopriať ešte posledné teplé dni a babie leto v Malých Karpatoch a u nás na zámku. Doprajte si jesennú dovolenku plnú oddychu, pohodlia a príjemných aktivít v Malých Karpatoch, ktoré vám ponúkneme priamo my alebo nájdete v blízkom okolí. Pripravili sme pre vás zľavy až do -15% na ubytovanie aby ste si mohli dopriať viac dní v Malých Karpatoch.

až do -15% zľava na pobyt

Viac informácií

Zažite pravú romantiku na zámku

2021

Romantika na zámku a k tomu exkluzívne služby. Dni, ktoré patria iba vám dvom, začnite masážou. Nalaďte sa vínami Zámockého vinárstva a užívajte si nádheru priestorov i súkromie bývania. Trojchodovú večeru si vychutnajte v našej reštaurácii. Oddychujte vo wellnesse, saunách alebo doprajte si masáž. Aktívny pohyb si užijete v zámockom parku alebo pri zaujímavých aktivitách v okolí.

od 399€ / 2 noci / 2 osoby

Viac informácií

Gurmán pobyt

2021

Doprajte si jedinečný zážitok prepojený s výborným jedlo. Vychutnajte si obed či večeru v zážitkovej "Najlepšej hotelovej reštaurácii roka 2020" s klaviristom, ktorý bude hrať naživo. Šéfkuchár Martin Novák, držiteľ Zlatej vidličky, si pre vás pripraví naozaj zážitkové menu.

od 499€ / 2 noci / 2 osoby

Viac informácií

HUSACIE a KAČACIE hody na zámku

JESEŇ 2021

Jesenné obdobie je tu a k tomu patria aj husacie alebo kačacie hody, ktoré vám ponúkame aj my v Zámockej vieche. Príďte s rodinou, priateľmi, kolegami alebo partiou a pochutnajte si na čerstvo upečenej husi či kačke, pečienke, lokší a domácej štrúdle. Nebude chýbať ani dobre víno zo Zámockého vinárstva, poprípade Vám pripravíme hody v zámockej pivnici aj s degustáciou vín. Rezervácie: 033 / 79 89 000

Zámok

Pôvodne vodný hrad bol v 13. storočí sídlom veľmožov zo Svätého Jura a Pezinka. O osemsto rokov obnovený zámok otvára svoje brány. Štefan, z rodu Šimákovcov, tu vybudoval vinárstvo, hotel a expozície vína, skla i rodiny Pálffy.

Čítať viac

Ubytovanie

PALACE ART HOTEL PEZINOK v boutique štandarde ponúka noblesnú atmosféru i exkluzívne služby v 48 izbách a apartmánoch. Očarí vás vstup na recepciu i do gastronomickej svätyne REŠTAURÁCIA PÁLFFY. Pohodlie a ticho je zaručené v každej z izieb, v ktorých je dovedna 120 lôžok.

Čítať viac

Gastronómia

Čerstvé, lokálne suroviny pripravené s medzinárodnými skúsenosťami šéfkuchára sú základom pre kvalitné, výnimočné jedlo. Špeciality sú servírované s noblesou, v elegantnej reštaurácii a pre hosťa sú naozajstným zážitkom.

Čítať viac

Wellness & SPA

Samostatný luxusný svet, hlboko ukrytý v priestoroch zámku, očarí hostí atmosférou pokoja a oddychu. S vôňou byliniek v rozptýlených kvapkách vody vám prinesie harmóniu mysle a tela. Aspoň na chvíľu zabudnete na únavu, stres, či svet okolo. Vychutnávajte si umenie žiť a užívať...

Čítať viac

Naše izby


Pobytové balíčky

Vyberte si z našich pobytových balíčkov.

Viac informácií

Dvojlôžková izba PREMIERE

Súkromie izby sa snúbi s príjemným, účelnosť zariadenia s pohodlím...

Detail izby

Dvojlôžková izba PALACE

Luxus priestoru a pohľady z okna do zámockého parku sú výhodami tejto priestrannej izby...

Detail izby

Dvojlôžková izba PALACE KING

Tieto izby si zamilujete! Väčší priestor a francúzske okná, ktoré vám umožnia pohľad do zámockého parku...

Detail izby

Izba FAMILY

Rodinná izba je vhodná najmä pre 2 dospelých a 2 deti do 12 rokov

Detail izby

JUNIOR SUITE

Výborné riešenie pre oddych a pohodu s oknami do parku...

Detail izby

TOWER SUITE

Zámocká veža poskytuje nielen exkluzívne bývanie, ale aj nádherné výhľady...

Detail izby

ROYAL APARTMENT

Najlepšie izby na zámku boli vždy pripravené pre kráľa. Vychutnajte si nádherné chvíle...

Detail izby

Darčekové poukážky

Potešte svojich blízkych

Viac informácií

Prihláste sa na odber noviniek

Zadajte emailovú adresu a budeme Vás informovať o najnovších akciách, novinkách a podujatiach.